Мером американського містечка став кіт

Мером американського міста Шарон, став кіт, на ім’я Фредді, який був обраний місцевими жителями. Фредді влаштувався в будівлі мерії, ще, будучи кошеням. У той час його підгодовувала одна з співробітниць, в результаті чого, кошеня почав щодня зустрічати співробітницю вранці, біля входу в будівлю. Мешканці дуже полюбили кота і зробили його талісманом свого міста. Однак на цьому досягнення Фредді не закінчилися, в результаті він став мером міста.

Свій робочий день, новий мер, починає з прийому їжі, після чого він зустрічається з відвідувачами та інспектує місто. Після полудня він відпочиває. Зустріти нового мера на вулиці, велика честь. Коли він переходить дорогу, всі машини зупиняються і чекають коли він пройде.

Варто зазначити, що даний містечко досить відомий в США, в основному через своїх незвичайних традицій. Наприклад, в місті є свій власний президент, однак він людина.

Нагадаємо, що схожий випадок стався ще в одному американському містечку, Редінг. Там у мери був висунутий жіночий манекен на ім’я Барбі Кью.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ