Ніколя Саркозі порадив заткнутися Девіду Камерону

Французький президент Ніколя Саркозі різко відповів британському прем’єр-міністру Девіду Камерону. Саркозі порадив йому заткнутися щодо антикризових заходів в зоні євро.

Заява президента Франції прозвучало вчора в ході саміту всіх 27 країн Європейського союзу. Саркозі обурили поправки Кемерона в кінці пресконференції. Британський прем’єр сказав, що антикризові заходи, які підготовлені Європейським союзом, піддають ризику економіки тих країн, які знаходяться у складі ЄС, але не використовують євро як основної валюти.

На це Саркозі заявив, що вони (британські офіційні особи) упустили відмінну можливість заткнутися. Ніколя додав, що всіх вже нудить від їхніх порад і критики щодо того, що потрібно робити і як варто жити. Він нагадав, що раніше вони заявляли про те, що терпіти не можуть євро, а зараз беруть і лізуть в ці справи.

Президент Франції закликав партнерів по Євросоюзу якомога швидше прийняти план з рекапіталізації банків. Крім цього потрібно домовитися про збільшення стабілізаційного фонду, а також не завадило б списати грецький борг.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ