Шарапова: «Постараюся просто отримати задоволення»

Російська тенісистка Марія Шарапова заявила, що не вважає себе фаворитом підсумкового турніру року в Стамбулі і просто постарається отримати задоволення від участі.

Шарапова за результатами жеребкування WTA Championships потрапила до Білої групу разом з білорускою Вікторією Азаренко, китаянкою Лі На і Самантою Стосур з Австралії.

«Мені важко говорити про шанси на перемогу, тому що я останнім часом провела мало матчів, а після турніру в Токіо, де отримала травму, взагалі не грала, – зазначила Шарапова на прес-конференції. – Тому я не буду думати про результат, не буду думати про те, який закінчу сезон в рейтингу – першою або другою, а просто постараюся отримати задоволення від гри в підсумковому турнірі року ».

За словами Шарапової, травма голеностопа її майже не турбує. «Я навіть про неї не згадую, поки мене про неї не питають, – пожартувала тенісистка. – Якщо серйозно, то голеностоп набагато краще, ніж в той момент, коли я покидала корт в Токіо. Прогресом я задоволена. Доводиться, правда, проводити процедури чотири рази на день, нам з лікарем вони вже набридли, але це нормально. Життя спортсмена така, що доводиться радіти навіть у такі моменти – адже могло бути набагато гірше ».

У свою чергу, Саманта Стосур заявила, що Марія стане для неї однією з найважчих суперниць на майбутньому турнірі. Рахунок особистих зустрічей Шарапової і Стосур – 9-0 на користь росіянки.

«Рахунок особистих зустрічей з Шараповою для мене виглядає, звичайно, неважливо, – зазначила Стосур у розмові з журналістами. – Хоча мушу зауважити, що у нас були наполегливі матчі, в деяких з яких я повинна була перемагати. Грати з Шараповою мені буде дуже складно. Втім, і інші суперниці тут теж дуже сильні».

Стосур розповіла, що перемога на US Open-2011 додала їй популярності в Австралії. «Мене чудово прийняли будинку після цієї перемоги, – зазначила австралійка. – Я провела чотири відмінних дні вдома. Я дуже здивувалася, що так багато людей знали про мою перемогу на турнірі «Великого шолома».

Перемога в Нью-Йорку, за словами австралійки, стала результатом її більш стабільної гри. «Я тепер здатна постійно виступати на високому рівні, – підкреслила Стосур. – Або, принаймні, набагато частіше, ніж раніше. Коли добираєшся до такого високого рівня, пропадають внутрішні сумніви, ти вже впевнений, що здатний на все що завгодно ».

Саманта також додала, що сподівається стати володарем звання «Атлет року» в Австралії. «Чемпіон» Тур де Франс »велогонщик Кейдел Еванс – мій головний суперник в боротьбі за звання атлета року, не знаю, хто з нас виграє, – поділилася думками тенісистка. – До речі, я періодично стежу за велоспортом, за «Тур де Франс» зокрема, але з Кейделом поки не знайома ».

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ