Таємниці, які забрав із собою Каддафі

На сторінках світових ЗМІ часто стали з’являтися публікації, в яких йдеться про те, що після смерті Муаммара Каддафі багато американських та європейських політиків, а також високопоставлені чиновники змогли полегшено зітхнути.

«Скажений пес» – так колись назвав Муаммара Каддафі колишній Президент США Рональд Рейган. Але, довгі роки з Каддафі дружили (або робили вигляд що дружили) представники світових політичних еліт. В італійській газеті «La Repubblica» написана стаття, в якій говориться, що «Каддафі забрав з собою правду і таємниці, які коштують набагато дорожче, ніж 100 млрд. доларів на його рахунках».

Чого ж могли боятися європейські та американські лідери? У пресі відзначають, що Муаммар Каддафі мав пряме відношення до фінансування президентської виборчої компанії Ніколя Саркозі. Також не один раз говорилося про те, що лівійський лідер купував зброю, якою розстрілювали повстанців, у Великобританії. Нібито Каддафі був дуже хорошим другом італійського прем’єра Сильвіо Берлусконі і неодноразово робив фінансові впливи в економіку Італії. Існують думки, що Каддафі дуже тісно співпрацював зі спецслужбами різних держав. Також у розпорядженні Каддафі була велика кількість ракетних комплексів «земля-повітря», місцезнаходження яких не відомо досі. Також з уст Каддафі вже ніхто не почує правду про двох літаках: DC9 – італійський літак, який був збитий неподалік від острова Устіка і про вибух літака над Локербі (у цій катастрофі загинули 270 осіб і нібито Каддафі особисто віддав наказ про знищення лайнера).

«Раїс» (у перекладі з арабської – глава) – так називали Каддафі у світі. І яку правду забрав із собою «Раїс» ми, на жаль, ніколи вже не дізнаємося.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ