Тіло Семені, голова Мутоло

Знаменита олімпійська чемпіонка Марія Мутоло стала тренером екс-чемпіонки світу в бігу на 800 метрів південноафриканка Кастер Семені.

Семеня оголосила про досягнуту з Мутоло угоді в понеділок, поширивши відповідний прес-реліз. Кастер розповіла, що Мутоло погодилася на тренерську роботу незабаром після завершення чемпіонату світу-2011 в Тегу, на якому Семеня не зуміла захистити титул, програвши росіянці Марії Савінової.

«Мутоло була моїм ідолом з тих пір, як я почала бігати, – зізналася Кастер. – Відразу ж після Кореї я запитала, чи не зацікавить її тренерська робота зі мною. Вона відповіла ствердно, що робить мене щасливою. У Марії багате та успішне змагальне минуле. Вона зможе багато чому мене навчити ».

Мутоло, що завершила спортивну кар’єру після Олімпіади-2008, дала зрозуміти, що готова до дебюту в якості тренера, хоч і визнає всю складність поставленого завдання.

«Для мене це великий виклик – почати кар’єру тренера з роботи з Кастер, – зауважила Мутоло. – Вона дуже талановита спортсменка і вже встигла багато чого досягти. Однак нам чекає непростий шлях, якщо хочемо досягти головної мети – золота на Олімпіаді в Лондоні. Мені потрібно весь мій досвід, щоб пояснити Семене, як не тільки потрапити на вершину, а й утриматися на ній ».

Мутоло, яка народилася в столиці Мозамбіку Мапуту, виграла Олімпіаду-2000 і десять золотих медалей на чемпіонатах світу на дистанції 800 метрів.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ