У США вважають, що після падіння Каддафі, варто взятися за Сирію

Під час Всесвітнього економічного форуму по Близькому Сходу, який проходить в Йорданії, американський сенатор-республіканець, Джон Маккейн, запропонував розглянути питання стосовно військового втручання в Сирії.

За його словами, військові операції в Лівії, після падіння Каддафі, підходять до кінця, і слід розглянути варіанти вирішення проблем в Сирії. Режиму, який веде президент Сирії, Асад, у своїй країні, повинен прийти кінець. Не можна допустити, щоб йому зійшли з рук масові вбивства.

Сенатор також зазначив, що вони взаємодіють з опозиційним Національною радою, який в свою чергу закликає до військового втручання.

Нагадаємо, що в Сирії, вже протягом 7 місяців не припиняються протести проти уряду країни. Протести почалися ще в середині березня в місті Дера, який знаходиться на півдні країни, після чого перейшли в інші регіони. Опозиція вимагає відставки поточного президента, Башара Асада.

Згідно з даними, наданими ООН, число жертв в країні, перевищує 3 тисячі осіб, в той же час, влада країни заявляє, що кількість жертв не перевищує 1,5 тисячі.

Таким чином, слідчі ООН заявили, що подібне придушення демонстрацій, урядом, може вважатися як злочин проти людяності.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ