В Україну швидкозростаюча економіка?

Виявляється, що Україна посідає 14-е місце серед країн з швидкорослою економікою протягом 2000-2010 років. Такі дані досліджень, проведених британською аудиторською фірмою Ernst & Young разом з інститутом Oxford Economics. Дане дослідження носило назву: «Прогноз розвитку швидкозростаючих ринків». Дослідження було проведено серед країн BRICS, деяких африканських держав, країн Близького Сходу, Латинської Америки, а також Східної Європи та Азійсько-Тіхоокенского регіону.

Історична довідка: назва BRICS придумав в 2001 році аналітик компанії Goldman Sachs Джим О’Ніл для п’ятірки найбільш швидко країн: Brazil, Russia, India, China, South Africa).

Перше місце в рейтингу швидкозростаючих економік беззастережно займає Катар. Щорічно зростання ВВП у цій країні становить близько 13% в рік. Для порівняння, економіка Україна щорічно зростає на 5% (згідно з даними дослідження).

Друге місце зайняв Китай, а третє призове у представника колишнього СРСР – Казахстану.

У п’ятірці кращих за результатами дослідження Індія з В’єтнамом. Український північний сусід Росія знаходиться на 10-му місці рейтингу.

Дослідженням відзначається, що зростання ВВП економік розвинених країн, наприклад, США, Німеччини, Франції, Великобританії, складає 1,9%.

Цікаво, що раніше журнал Forbes представив свій рейтинг найгірших економік світу. Україна в цьому рейтингу посідала четверте місце.

А про розвиток економіки України можна сказати наступне: скільки людей – стільки й думок.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ