Володимир Ландик: «Міліція змонтувала відео бійки за участю сина»

Саме таку заяву зробив народний депутат України від Партії Регіонів Володимир Ландик в інтерв’ю НБН, відповідаючи на питання про участь його сина Романа Ландика в бійці з дівчиною в луганському ресторані «Баккара».

Володимир Ландик звертає увагу на те, що вилучені співробітниками правоохоронних органів запису з відеокамер, які встановлені в ресторані, знаходилися в міліції протягом трьох днів.

За словами Ландика-старшого міліція записи «демонтувала і викинула їх в інтернет!».

Також депутат заявив, що за «це судити треба». Подив Володимира Ландика викликає той факт, що ніхто з присутніх в ресторані не втручався в конфлікт між його сином і Марією Коршунової (так звуть побиту Романом Ландиком дівчину).

Крім того, В. Ландик дивується з приводу того, що саме той столик, за яким знаходився його син, був дуже добре освітлений.

Нагадаємо, що раніше Володимир Ландик неодноразово заявляв про те, що історія з його сином – це «замовлення МВС», пов’язаний з недавнім конфліктом депутата із співробітниками луганського ДАІ і словами політика про те, що ДАІшники займаються поборами і що «Якщо є такі побори, то це не працівники ДАІ, а організоване злочинне угрупування! ».

В даний час син депутата Роман Ландик знаходиться в СІЗО в очікуванні закінчення судового розгляду.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ