Законопроект про наклепи не скасований, а знаходиться в базі законопроектів. Його можуть прийняти в будь-який момент, – «бютівець» Сас

За його словами, сьогоднішнім голосуванням за нібито скасування законопроекту про наклеп провладну більшість і керівництво ВР ввели в оману не тільки народних депутатів, журналістів, але й все українське суспільство.

Сас продемонстрував стенограму ранкового засідання, де спікер ставить на голосування пропозицію про скасування рішення ВР про прийняття в першому читанні проекту внесення змін і доповнень до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексу щодо посилення відповідальності за посягання на честь, гідність та ділову репутацію людини.

Однак, за словами Саса, згідно п.1 ч.1 статті 114 Регламенту ВР, за результатами розгляду законопроекту в першому читанні парламент може приймати рішення про прийняття документа за основу з дорученням головному комітету підготувати його до другого читання. А згідно статті 91 Регламенту, суб’єкт права законодавчої ініціативи вносить проект постанови, в якому рекомендує прийняти те чи інше рішення Верховній Раді.

Читайте також: У ПР переживають, що Журавського заклюють за закон про наклеп

Таким чином, за словами Сергія Саса, сьогоднішнім рішенням Верховна Рада скасувала рішення про ухвалення законопроекту в першому читанні, але не скасовано постанову і пункт про доручення головному комітету підготувати законопроект до другого читання.

Народний депутат зазначив, що на базі законопроектів вказується, що рішення про прийняття в першому читанні скасовано, але в базі залишилося постанову депутата Журавського № 11255, яке насправді Верховна Рада не приймала, але воно існує.

«У сухому залишку ми маємо законопроект, який не знятий з розгляду, а це значить, що він у будь-який момент може бути внесений і проголосований ще у цьому скликанні», – заявив Сас.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ