Медики з’ясували, чому при зайвій вазі з’являється хропіння

Дослідники встановили взаємозв’язок між надлишковою вагою і синдромом обструктивного апное сна.

Вважалося, що людина починає хропіти через жирових відкладів в області шиї. Однак нові дослідження вчених показали, що, можливо, всьому виною «товстий» язик.

Американські вчені встановили, що пацієнти з ожирінням мають жирові відкладення навіть на язиці, особливо у його кореня, що призводить до збільшення розміру язика і, як наслідок, викликає хропіння. М’язи не можуть утримувати занадто великий язик, в результаті він блокує доступ повітря, і це призводить до апное.

В експерименті, який проводився вченими університету штату Пенсільванія, взяли участь 90 чоловік, які страждають ожирінням. Їм зробили МРТ сканування верхніх дихальних шляхів, після чого оцінили кількість жиру в тканинах язика.

«Це перше дослідження, яке показує, що жирові відкладення в язиці у пацієнтів з ожирінням і обструктивним апное сну збільшені», – повідомляють медики.

При цьому медики нагадують, що хропіння – це не просто звук, який заважає спати вашому чоловікові або дружині. При відсутності лікування апное може провокувати багато хронічних захворювань, таким як гіпертонія, діабет другого типу, хвороби серця, депресія.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ