Державіаслужбі повернули право видачі призначень на авіамаршрути

Кабінет міністрів повернув Державній авіаційній службі повноваження з надання прав на експлуатацію повітряних ліній і призначень авіаперевізникам. Про це йдеться постанові №520 від 8 жовтня «Про затвердження положення про Державну авіаційну службу».
 
Як повідомив глава Державіаслужби Денис Антонюк, вказаний документ прискорить прийняття в Україні європейських норм і правил у сфері цивільної авіації.
 
Раніше авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» наполягала на тому, що надання прав на експлуатацію повітряних ліній за законодавством відноситься до компетенції Державіаслужби, а не Міністерства інфраструктури.
 
МАУ звернулася із заявою в Держслужбу з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва з проханням провести експертизу чинного порядку надання та анулювання прав на експлуатацію повітряних ліній, згідно з якою заяви авіаперевізників на отримання призначень розглядає спільна комісія Мінінфраструктури та Державіаслужби по формуванню і реалізації державної політики з експлуатації повітряних ліній.
 
Держпідприємництва, в свою чергу, відзначало протиріччя діючого порядку вимогам законодавства. Так, згідно з його висновками, нормативно-правове регулювання у сфері цивільної авіації відповідно до Повітряним кодексом здійснюється шляхом прийняття в установленому порядку нормативно-правових актів та прийняття уповноваженим органом з питань цивільної авіації авіаційних правил України, тобто Державіаслужбою.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ