Експерт рекомендує громадським активістам самим формувати кадровий резерв місцевих управлінців

Заступник директора Агентства моделювання ситуацій на своїй сторінці у Фейсбуці висловився щодо статті про претендентці на голову Броварської РДА О.Сівухе.
 
«Це пряма вказівка ​​активістам, громадським ініціативам, місцевим громадам. Ми всі з самого початку були чудово обізнані: у Петра Порошенка абсолютно порожня «лава запасних». За ним немає абсолютно ніякої команди. Тому кожен, кому не хочеться, щоб країну далі дерибанили, хто не хоче бачити главою РДА «сивухи»: потрудіться знайти і пролобіювати призначення пристойної людини. Інакше – ви знаєте вже нашого президента! – Призначить «з того, що було»! Ну немає у нього власних кадрів! », – Висловив свою рекомендацію експерт.

Експерт вказав, що приклади ефективного «громадського лобізму» є, причому в тих же Броварах. «При якісному тиску не тільки« проти »особливо видатного претендента на посаду, а й« за »- свого, перевіреного, є непоганий шанс отримати нормального чиновника. Зрештою, тим же Броварам всього лише в серпні вдалося домогтися призначення свого, а не нав’язаного кандидата на главу міськвідділу міліції. Значить, треба пробивати свого і на главу РДА. Адже раз вже вийшло! », – Підсумував О. Голобуцький.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ