Канада, США і Японія проведуть військові навчання в Тихому океані

Кораблі Тихоокеанського флоту Канади візьмуть участь у спільних навчаннях з ВМС США і Японії, які пройдуть у берегів Південної Каліфорнії з 20 по 31 жовтня, повідомляє міністерство оборони країни.
 
«У навчаннях будуть задіяні понад 500 військовослужбовців, фрегати Calgary і Winnipeg, патрульні кораблі Brandon і Yellowknife, а також два палубних вертольота CH-124 Sea King», – зазначили у відомстві.
 
Мета навчань – підвищити рівень боєготовності та взаємодії військово-морських угруповань трьох країн.
 
«Участь флоту Канади в міжнародних навчаннях підвищує його боєготовність і є частиною міжнародної співпраці», – заявив контр-адмірал Білл Трулі, командувач Тихоокеанської угрупованням канадського флоту.
 
Керівництво навчаннями буде здійснюватися командуванням Третього флоту ВМС США. З американської сторони в них, зокрема, будуть задіяні авіаносець Nimitz, ракетні крейсери Lake Champlain і Chosin, есмінці Kidd, Milius, Pinckney, десантні кораблі і підводний човен. Морські сили самооборони Японії будуть представлені ескадреним міноносцем Teruzuki.
 
Канадські кораблі перед початком маневрів візьмуть участь у щорічній «Тижні військово-морського флоту», яка проходитиме в американському порту Сан-Франциско з 9 по 13 жовтня. Після завершення навчань вони попрямують в Карибський басейн для участі в міжнародній операції з протидії контрабанді та розповсюдженню наркотиків.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ