LOBODA залишилася без «господаря» (Фото)

Днями Світлана Лобода офіційно заявила про розставання зі своїм цивільним чоловіком Андрієм Царем. Уже сьогодні в мережу потрапили фото, на яких співачка з’явилася в абсолютно несподіваному образі.
 
Залишившись без «господаря», Лобода, як ми бачимо, змушена сама займатися господарством і вигулювати свою собаку Хаскі. Раніше всі турботи по будинку лягали на Царські плечі, а тепер Лобода, в повній самоті упорядковує ділянку свого будинку в Бучі, в 30 км від Києва, і доглядає за домашнім вихованцем.
 
За невисоким забором з червоної цегли видніється одноповерховий будинок, близько 400 м2, на території без будь-яких ландшафтних вишукувань, тільки пара ялин і дубів, а також літня веранда і басейн під скляним куполом. Двір зірки досить-таки доглянутий і не привертає особливої ​​уваги.
 
Сусіди кажуть, що артистка веде відокремлений, скромний спосіб життя, ніяких масових гулянок і вечірок. У будинку також постійно знаходиться охоронець, який відповідає за безпеку сім’ї і постійно приїжджає екс-чоловік співачки і гуляє з дочкою.
 
Хто б міг подумати, що секс-символу української сцени не чужі турботи звичайної домогосподарки. А можливо саме домашні клопоти допомагають співачці боротися з безсонням і з тугою про щасливе минуле з уже ех-чоловіком.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ