НБУ визнав неплатоспроможними ще три банки

Нацбанк України відніс ПАТ «КБ» Аксіома «, ПАТ» ІнтерКредитБанк «і ПАТ» Меліор банк «до категорії неплатоспроможних.
 
Як повідомила прес-служба НБУ, такі заходи були прийняті за результатами здійснення нагляду за діяльністю цих фінустанов.
 
Фонд гарантування вкладів вже ввів тимчасові адміністрації в ці банки.
 
В НБУ наголосили, що за останні роки неодноразово залучали установи до відповідальності за порушення вимог законодавства з питань фінансового моніторингу.
 
«Зокрема, протягом 2012 – 2014 років в ПАТ» КБ «Аксіома» Національний банк України застосував шість заходів впливу (санкцій) за порушення зазначеного законодавства. Разом з тим, за результатами перевірок діяльності ПАТ «КБ» Аксіома «, ПАТ» ІнтерКредитБанк «, ПАТ» Меліор банк «, що проводяться регулятором у вересні 2014 року, встановлено факти здійснення масштабних операцій з готівковими коштами в національній валюті», – йдеться в повідомленні .
 
Регулятор підкреслив, що відповідні банки не прийняли «достатніх для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму», чим створили умови для здійснення ризикової діяльності.
 
Також в НБУ пригрозили і надалі «застосовувати заходи впливу адекватно загрозам, які створює ризикова діяльність банків».
 
Нагадаємо, Національний банк України з початку нинішнього року визнав неплатоспроможними 23 банку. Деякі з них пов’язують з представниками колишньої влади. Так, з 26 вересня Фонд гарантування вкладів фізичних осіб почав ліквідацію неплатоспроможного «​​Південкомбанку», власник якого, Руслан Ціплаков, згідно з даними ЗМІ, є близьким другом сина екс-президента України Олександра Януковича.
 
Крім того, Національний банк України наприкінці вересня визнав неплатоспроможним і постановив вивести з ринку ПАТ «Грін банк» колишнього глави Міністерства доходів і зборів Олександра Клименка, запідозривши установа в причетності до відмивання коштів за допомогою тіньових схем і фінансуванню сепаратистів на сході України.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ