Порошенко звільнив Таруту через звернення до Путіна в день його народження

Причиною звільнення глави Донецької облдержадміністрації Сергія Тарути стало його звернення до російського президента Володимира Путіна.
 
Як пише ZN.UA з посиланням на джерело в Адміністрації президента, звернення Тарути до Путіна в день його народження остаточно зіпсувало взаємини губернатора з президентом України Петром Порошенко. «Упевнений – ви запам’ятаєте цей рік. За цей час територія вашої країни як би збільшилася, а моєї ніби – зменшилася.
 
Це сталося через братовбивчої війни, що вилилася в море горя, сліз і болю. На жаль, вдалося посварити братерські народи, вбити клин ворожнечі між сусідами, зламати сім’ї. Ми в страшному сні не могли уявити той кошмар, який пережили. Але ми не злякалися. Ми змушені були захищатися і захищаємося зараз. Ми стоїмо за свій будинок і право визначати свою долю і майбутнє «, – написав Тарута президенту РФ.
 
На думку українського керівництва, звернення Тарути до президента РФ виходить за рамки системи субординації, повідомило нам джерело в АП. І це могло ускладнити атмосферу на майбутніх переговорах Порошенко з Путіним. Ці побоювання Порошенко не були марними, оскільки, своє роздратування у зв’язку з «поздоровленням» висловила російська сторона. Між тим, для самого Тарути рішення про його звільнення стало несподіванкою. Нагадаємо, про те, що Таруту звільнили з поста глави Донецької ОДА стало відомо сьогодні.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ