Турчинов закликав світ посилити санкції проти Росії

Голова парламенту Олександр Турчинов вважає, що міжнародне співтовариство має посилювати санкції проти Росії до тих пір, поки не будуть виведені російські війська з території Донбасу.
 
За його словами, з початку вересня було зафіксовано більше тисячі випадків порушення режиму припинення вогню. Він підкреслив, що в результаті обстрілів і провокацій продовжують гинути українські військові та цивільне населення.
 
«Для міжнародної спільноти питання стоїть не про зняття санкцій проти Росії, а про їх посилення до остаточного виведення російських військ і російських найманців зі сходу України та звільнення захопленого Москвою Криму», – заявив спікер.
 
Він зазначив, що Україна буде вдячна європейськими державами за підтримку ініціатив з посилення санкцій проти РФ, і за підтримку рішень з надання допомоги та відновленню Донбасу.

Раніше помічниця держсекретаря США у справах Європи і Євразії Вікторія Нуланд заявляла про те, що скасувати санкції проти РФ не можливо до тих пір, поки на території України будуть перебувати бойовики.
 
Нагадаємо в США повідомляли про те, що в разі виконання повного переліку Мінського протоколу Штати готові зняти частину санкцій з Росії.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ