У Білорусі засудили 12 українських фанатів

Після вчорашнього матчу Білорусь – Україна був затриманий 41 фанат, з них 14 громадян України. Всього засуджено було 24 фаната (12 – українських, 12 – бєларуських).

За підсумками засідання, всі білоруські вболівальники були оштрафовані на суму в 600 тисяч білоруських рублів (730 гривень), а вісім українських уболівальників були засуджені на 5-10 діб арешту.

Троє з 14 громадян України були звільнені після втручання Президента України Петра Порошенка, який виступив з вимогою до МЗС України забезпечити консульське представництво для негайного звільнення і повернення додому всіх затриманих у Білорусі українців, повідомляє прес-секретар Президента України Святослав Цеголко.

Один з українських уболівальників був засуджений на 10 діб за носіння одягу із зображенням кельтського хреста, який вважається неонацистської символікою.

Один з українських фанатів був оштрафований судом на 1,5 мільйон білоруських рублів (приблизно 1500 грн) за напис на футболці «Слава Україні», ще двоє були оштрафовані на 1 мільйон рублів (приблизно 1000 грн).

Інші українські фанати, яких не встигли засудити до заяви Порошенка, були випущені без суду.

Раніше в ЗМІ проходила інформація, що після матчу було затримано близько 100 осіб. Деякі із засуджених за нецензурну лайку на стадіоні були затримані перед матчем за те, що несли українські прапори.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ