Україна заборонила переміщення продуктових вантажів з Криму

Державна ветеринарна і фітосанітарна служба України забороняє з 13 жовтня переміщення продуктових вантажів з Криму, повідомляє прес-служба відомства.

Як наголошується, згідно з повідомленнями Міжнародного епізоотичного бюро та Россільгоспнагляду на території РФ постійно реєструються випадки особливо небезпечних хвороб тварин і птиці (африканська чума свиней, ящур, високопатогенний грип птиці).

Крім цього, нестабільної є ситуація і на території Митного союзу. Так, за інформацією відомства, на території Росії припинено звернення партії м’ясної продукції виробництва Білорусії, в якій виявлено ген збудника африканської чуми свиней.

«Враховуючи зазначене, а також безконтрольне переміщення через Керченську переправу об’єктів ветеринарно-санітарного нагляду, зваживши ризики, створювані для епізоотичного благополуччя території України, здоров’я і життя населення, з 13 жовтня вводиться тимчасова заборона переміщення вантажів з Криму і Севастополя в інші області, а також транзит через їх територію «, – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, наприкінці вересня Федеральна служба РФ з ветеринарного і фітосанітарного нагляду (Россільгоспнагляд) заборонила ввезення в країну близько двох тонн української продукції тваринництва на залізничній станції Брянськ-Орловський.

Зокрема, були припинені спроби ввезти в Росію 150 кілограм солоного сала і 1750 кілограм м’яса, імовірно яловичини, невідомого походження.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ