З березня в Донбасі загинули 1,5 тисячі осіб – ОБСЄ

У Донецькій області з 13 березня по 8 жовтня 2014 були вбиті 1498 осіб, у тому числі, 21 дитина. Про це йдеться в опублікованому в 9 жовтня звіті на сайті Організації з безпеки і співробітництва в Європі з посиланням на директора відділу судово-медичної експертизи міського моргу Донецька.
 
Він повідомив представникам спецмісії ОБСЄ, що 60 тіл в даний час знаходяться в підвалі моргу, з них 20 не ідентифіковано.
 
«Процедура в таких випадках така, що непізнані тіла зберігаються в морзі протягом максимум десяти днів, після чого представники властей перевіряють тіла, документують всі особливі ознаки, після чого тіло погребается в одному з конкретних місць», – йдеться в звіті ОБСЄ.
 
В ОБСЄ зазначили, що члени моніторингової місії бачили кілька чекають на розгляд тіл і розцінили процес, як проводиться належним чином, а також впевнилися, що всі відповідні дані зберігаються в базі даних.
 
Нагадаємо, раніше наводилися дані ООН на 6 жовтня, згідно з якими, за час конфлікту на сході України з середини квітня по 6 жовтня загинули 3660 людина і 8756 поранені.
 
Крім того, станом на 3 жовтня в Україні налічується 361000 внутрішніх переселенців з Донецької та Луганської областей.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ