«Зелений центр Метінвест» визнаний кращим екологічним проектом України

Громадський союз «Зелений центр Метінвест», засновником якого є підприємства Групи Метінвест, став переможцем XIII Всеукраїнського конкурсу «Екологічна якість та безпека» в номінації «Екологічна досконалість». Нагородження відбулося під час відкриття III Міжнародного форуму для стійкого розвитку бізнесу GREEN MIND.

Зелений центр Метінвест з жовтня 2013 року займається реалізацією ініціатив жителів Маріуполя і Єнакієво з благоустрою загальноміських та прибудинкових територій, проводить екологічні акції та заходи. Торік волонтери та активісти центру зібрали і вивезли 1124 тонни сміття, прибрали понад 72 гектарів територій, провели сім міських суботників в Маріуполі і чотири – в Єнакієвому, а також безліч локальних акцій. Наприкінці року в Єнакієве було створено дитячо-сімейне екологічне рух «Зелені дружини», яке об’єднує понад 100 сімей. Громадська приймальня центру в Маріуполі зібрала понад 1400 звернень від жителів міста.

За словами координатора проекту Сергія Магери, за рік роботи «Зеленого центру Метінвест» Маріуполь і Єнакієве реально вдалося вивести на новий екологічний рівень. «Багато городян стали нашими союзниками в озелененні та благоустрої дворів і вулиць, популяризації спорту та просуванні екологічних ініціатив. – Каже активіст. «А в умовах напруженої політичної та економічної ситуації в країні діяльність громадської спілки стала серйозним стабілізаційним фактором, який знижує соціальну напругу і допомагає людям поліпшити якість життя у своїх містах» – зазначив Магера.

Крім того, цього року в Маріуполі стартував проект «Зелений паросток»: в десяти міських клубах діти отримують екологічні знання та практичні навички, які знадобляться їм у повсякденному житті. Для школярів також готується підручник з рекомендаціями щодо бережного ставлення до природних ресурсів і порадами щодо поводження з побутовими відходами.

На меткомбінатах імені Ілліча та «Азовсталь» проводяться екскурсії для всіх бажаючих ознайомитися з роботою підприємств, виробничими потужностями, програмами модернізації та природоохоронною діяльністю. З травня цього року на комбінатах побувало 500 маріупольців.

Довідка:

Всеукраїнський конкурс «Екологічна якість та безпека» проводиться з 2001 року для представлення кращих здобутків вітчизняних підприємств і організацій з впровадження технологій більш чистого виробництва та систем екологічного управління.
 
GREEN MIND – бізнес-форум, спрямований на інтеграцію екологічної складової в практичну виробничу середу для стійкого розвитку підприємств різних галузей. Протягом двох днів на форумі виступили понад 100 експертів з України, країн Європи, США, міжнародних міжурядових і фінансових організацій.
 
Організатори заходу – Всеукраїнські громадські організації «Жива планета» та «Чиста хвиля» за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ