Правда про пиво

Пивні алкоголіки, частіше за все не визнають своєї проблеми, а все починається з декількох пляшечок пива ввечері. А закінчується важкою психологічною хворобою – пивний алкоголізм. Щоб пити пиво не потрібно придумувати привід, не потрібна компанія, людина непомітно для себе починає спиватися від пива, а горілка робить з нього закінченого алкоголіка.

Пиво нешкідливий напій, скоріше навпаки, пиво набагато шкідливіше горілки або самогонки, адже шкідливі сполуки (метанол, альдегіди) утворилися в процесі бродіння залишаються в пиві і їх там більше в 10 разів, у порівнянні з горілкою.

Пиво корисно для здоров’я, щоб ні писали про корисність пива, але його смоли, ефіри – це канцерогенні речовини, що провокують рак.

Одна випита пляшка пива, містить від 50 – 100 грамів горілки, залежить від міцності напою. Вживши 5 – 7 пляшок пива, це все одно що випити пляшку горілки. Ви як би себе психологічно захистили: пляшку горілки в день випиває алкоголік, а ви вживаєте всього 2,5 – 3 літри пива на день і не виглядаєте в очах оточуючих алкоголіком, а цілком щасливою людиною. А адже разом із споживанням пива ростете і вживання горілки.

Якщо випити достатню кількість пиво, то можна заповнити денну потребу організму у вітамінах та мікроелементах. Рівень вітамінів в процесі приготування пива, знижується і в підсумку стає незначним. Щоб задовольнити потребу на 100% потрібно випити як мінімум 10 літрів пива в день.

Пиво збільшує чоловічу силу. Ситуація кардинально протилежна, токсичний вплив пива на наднирники, протидіє формуванню андрогенів, які активізують статевий потяг. Тому перше, що відбувається з пивним алкоголіком – пропадає статевий потяг, і не важливо у чоловіка або у жінки.

У чоловіків, пивних – алкоголіків відбуваються дегенеративні відхилення в насіннєвих канатиках. У підсумку, організм формує елементи що зупиняють виробництво чоловічого статевого гормону тестостерону. Зовнішній вигляд чоловіка починає змінюватися: тазостегновий суглоб стає ширше, ростуть грудні залози.

У жінок – питущих пиво, істотно підвищується ймовірність злоякісних утворень, а якщо жінка годує грудьми, то у немовляти велика ймовірність епілептичних припадків. Грубіє голос і виростають «пивні вуса».

Пиво корисно для нирок. Нирки змушені фільтрувати величезна кількість пива, яке містить небезпечні для здоров’я компоненти. До того ж пиво сприяє вимиваю з організму мікроелементів, білків, вітаміну С, вуглеводів, магнію і калію. Недолік магнію, негативно впливає на настрій, виникає дратівливість, порушується сон. Брак калію, провокує порушення серцевого ритму, шкіра стає сухою, слабкість в ногах, болі в литках.

Дефіцит вітаміну С, призводить до занепаду імунітету, кисневого голодування, що негативно позначається на інтелектуальних здібностях.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ